Одеса - знову в масках знову побиття цивільних . А потім говорять про те що випадків неправноправної мобілізації 10% . Таких випадків дуже багато . Діліться дописом цих недогероїв повинні знати всі . Тільки коли СБУ пакує таких балаклавних то вони вже так не пригають . #україна #рек #мобілізаціяукраїна #reelsinstagram